شتابدهنده ایده‌بان

خدمات ایده بان

شتابدهنده ایده‌بان در سال ۱۳۹۵ با هدف شبکه سازی و توسعه اکوسیستم کارآفرینی استان بوشهر شروع به کار کرد. این شرکت از طریق فراهم آوردن بستر مناسب جهت همکاری و شبکه سازی با حضور افراد خبره و سرمایه گذاران از کسب و کارهای نوپا حمایت می‌کند.

با توجه به ارتباط شتابدهنده ایده‌بان با سازمان‌ها و نهادهای فعال در حوزه اقتصاد دریا در زمینه‌های شیلات و پرورش آبزیان، امنیت دریا، زیست فناوری، گردشگری، کشتی سازی، انرژی تجدید پذیر، حمل و نقل و فراساحل حمایت کرده و پیمودن مسیر را برای کسب و کارهای نوپا تسهیل می‌نماید.

عمده فعالیت شتابدهنده ایده‌بان در سه مرحله پیش‌شتابدهی، شتابدهی و پساشتابدهی، در زمانی مشخص صورت می‌گیرد. ما تا رسیدن شما به موفقیت همراهتان خواهیم بود.

فضای کار اشتراکی

در فضای کار اشتراکی ایده‌بان، فضا و امکانات اولیه‌ی فعالیت تیم شما برای رشد و توسعه کسب‌ و کارهای را فراهم کرده‌ایم. امکاناتی مانند میز کار چهار نفره، اینترنت، اتاق جلسات، پذیرایی و… در اختیار تیم‌ها قرار می‌گیرد.

کارگاه‌های آموزشی

نظر به نیازهای تیم‌های مستقر در شتابدهنده ایده‌بان و تقویم آموزشی تدوین شده، کارگاه‌های آموزشی متنوعی جهت مهارت افزایی و ارتقا دانش تیم ها با حضور مربیان حرفه ای هر حوزه برگزار می‌گردد.

کارگاه ساخت و آزمایشگاه

به واسطه قرارگیری شتابدهنده ایده‌بان در دانشگاه خلیج فارس امکان استفاده از آزمایشگاه‌های پیشرفته و به روز این دانشگاه برای تیم‌های مستقر در شتابدهنده فراهم است. آزمایشگاه ها و کارگاه‌ها شامل:
زیست فناوری و نانو فناوری
محیط زیست
دستگاهی
جوشکاری و برش
دریا
فناوری اطلاعات و ارتباطات
ابزار دقیق
ایستگاه تحقیقاتی آبزیان

منتورینگ و مشاوره

مدیریت یک کسب و نوپا یا تیم فناور بسیار پیچیده و نیازمند مهارت‌‌ها و دانش مختلفی جهت پیشبرد و دستیابی به اهداف تعیین شده است.
خدمات مشاوره‌‌ای زیر توسط شتابدهنده ایده‌بان به تیم‌های مستقر ارائه می‌گردد:
تدوین استراتژی،مدیریت فناوری و نوآوری، مطالعات امکان سنجی، مطالعات بازار، تحقیقات بازار، تدوین طرح کسب و کار، مالی و حسابداری، قراردادها و حقوقی، برندینگ، تبلیغات، مدیریت ارتباط با مشتری، مالکیت معنوی و ثبت اختراع، منابع انسانی، برنامه ریزی و بودجه بندی و … .

شتابدهنده ایده‌بان با داشتن شبکه تخصصی از افراد کارآزموده و متخصص به تیم های مستقر کمک می‌کند تا در مسیر درست حرکت کنند و اطلاعات و دانش لازم را در زمینه کاری مد نظر دریافت نمایند.

شبکه سازی

حمایت مالی

پیمایش به بالا